قائدی استاژ سنتی را مقدم تر خواندند ، عملکار اطلاعیه را انکار کرد!!!!!!

IMG-20160725-WA0025

به گزارش روابط عمومی کونگ فو توآ استان بوشهر آقای علی عباسیان مسئول کمیته بازرسی توآ استان تصریح کرد؛

ایشان ضمن ابراز رضایت کامل از روند مسابقات توآ درچهارده سنی اجازه خواستند تشکری ویژه داشته باشند از مسئول توآ استان استاد بنافی وکمیته مسابقات جناب حاجیدانی وهمه داوران ومربیان که باقانونمندی خاص توآ دراین دوره از مسابقات حضورداشتند.

ایشان همچنین افزودند این دوره از مسابقات در استان به بلوغ اجرایی خود رسیده بود و برای این رسیدن نیازمند به دادن هزینه هایی بودیم .

وی همچنین ادامه داد کمیته بازرسی به طور جد با افرادی که قصد تخلف یا دور زدن قانون و ورود را داشتند برخورد و آنها را به کمیته انضباطی معرفی کردواز دور مسابقات حذف نمود .
این کمیته که خود را مستلزم رعایت تمامی قوانین از سوی کمیته بازرسی توآ کشور می داند طبق تمامی قوانین مندرج در اطلاع رسانی های ارسالی به مربیان و هیئت داوران ،
تمامی شرکت کنندگان مسابقه را ملزم به رعایت قوانین توآ بدون پسوند و پیشوند بودند تا جایی که شصت نفر ازورزشکاران که درسبک های دیگر بودنداجاره ثبت نام داده نشد.
ایشان نظم و انضباط ورضایتمندی مربیان وشرکت کنندگان از سطح مسابقات را با بالاترین کیفیت توضیح دادند وهمه شهرستانها از نحوه برگزاری و رقابت ها اعلام رضایت نمودند.

گفتنی است برای اولین بار بود که این تعداد ورودی درمسابقات استانی حضور بهم رساندند که خودجای تقدیر دارد.

در این مسابقه شرکت کنندگان فقط و فقط از تنها رزم ملی ایرانی یعنی توآ بودند و از ورود هر سبکی « *خصوصا توآ سنتی* » جلوگیری بعمل آمد .

ایشان در پایان از تمامی مربیان و مسئولین شهرستانها خواستند قوانین کمیته بازرسی را برای مجموعه خود تشریح کنند تا با قوانین این کمیته آشنایی بیشتری داشته باشند همچنین در پایان از تمامی کسانی که همراهی و همکاری نموند کمال تشکر و قدردانی را داشتند ، حتی از آقای قائدی رئیس هیئت کونگ فو وهنرهای رزمی استان که طبق معمول حاضر به حضور در سالن مسابقات نشدند و دبیر ایشان جناب آقای عملکار که بی اطلاع بودن خود از این برنامه را بهانه کردندهرچند تمامی بزرگان کونگ فو استان رئیس هیئت های شهرستان ومربیان قهرمانان دراین مسابقات حضورداشتندولی ایشان استاژ تکنیک باتعداد اندک ازباشگاه خود را ترجیح دادند.

روابط عمومی کونگ فو توآ استان بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از جناب عباسیان آرزوی موفقیت را برای تمامی توآ کاران مسئلت دارد.

۵ نظر

 1. سلام و عرض ادب خدمت شما.
  جناب عباسیان عزیز از کوزه همان برون تراود که در اوست
  متاسفانه که فدراسیون و هیئت کونگ فو کشور ، وو نهایتا اداره کل ورزش و جوانان کنی تدبیر به خرج می دادند ، توآ استان بوشهر را به چنین روزی گرفتار نمی کردند .
  آقای قائدی عزیز هر چند که خودت هم می دونی برازنده همچین مسئولیت خطیری نیستی ولی بازیچه قرار گرفته ای
  بیشتر از این خودتو خفت نده که نهایتا با بی احترامی محض با شما برخورد کنند.
  همراه حسین (توآ)

 2. البته از سبکهای دیگه شاگردان سید جهاد موسوی زیر نظر باشگاه عالیشهر و شاگردان میرزایی از استان فارس حضور داشتند . که البته شاگردان میرزایی صبح مسابقات یک ساعت قبل از شروع حاضر شدند و دوستان اسمشون رو وارد جدول مسابقات کردند. بنده خودم حضور داشتم که علیرغم مخالفت استاد حاجیدانی و مسئول جدول جناب آخوندی ایشان رو به زور وارد جدول کردن .

  • با سلام و عرض ادب خدمت شما
   طی تماسی که با مسئولین محترم کمیته ها داشتیم اظهار داشتن که به دلیل طولانی بودن مسیر نامبردگان در محل باشگاه خود وزن کشی و جهت روشن شدن صحت موضوع صبح مسابقه نیز در حضور مسئولین مجددن وزن کشی صورت گرفته است .

   جناب موسوی در باشگاه توآ فعالیت میکنند و در تمامی مراسمات حضور فعال دارند ، ایشان استاد عباسیانپور را ایتاد خود میدانند ، لازم به ذکر است استاد عباسیانپور عضو شورای فنی توآ کشور می باشند .
   ضمن تشکر از استاد حاجیدانی جهت روشن کردن موضوع و اظهار نظر شما دوست عزیز ، زین پس بیشتر منتظر نظرات سازنده شما هستیم.

 3. اصلاح میکنم بدون رضایت جناب آخوندی دوستانی که صبح برگزاری مسابقات اومده بودند رو وارد جدول کردن
  هر چند جناب آخوندی و حاجیدانی قاطعانه مخالفت کردند اما دستور از بالا صادر شده بود

  • منظور حضرتعالی از مقامات بالا را متوجه نشدیم ؟
   کدام مقامات ؟ کاش واضح توضیح میدادید تا پیگیر موضوع شویم ، ولی جناب حاجیدانی تمامی این حرفها رو رد کردند .
   تشکر از توجه شما دوست عزیز

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>