20131029_173643

همایش تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان استان بوشهر

به گزارش سایت رسمی کونگ فو توآ استان بوشهر اولین دوره همایش تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان  استان بوشهر در روز سه شنبه مورخه ۷/۸/۱۳۹۲ به میزبانی شهرستان بوشهر برگزار گردید.در این همایش همه ی پیشکسوتان ، قهرمانان ،بنیان گذار کونگ  فو توآ استان استاد قام عباسیانپور ، دبیر هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استاد اقدسی و اعضای کمیته های توآ استان حضور داشتند.

در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران، استاد بنافی رئیس سبک توآ استان سخنانی را پیرامون فعالیتهای گذشته و آینده کونگ فو توآ استان ایراد نمودند و ازکم توجهی  مسئولین ورزشی استان در سه دهه ی اخیر به این ورزش ملی و مدال آور استان که مربیان و پیشکسوتان آن همیشه بازوان اصلی ورزش استان بوده اند گلایه نمودند و خواستار توجه بیشتر مسئولان به این ورزش ملی شدند.

پس از ایشان آقای بهروزی رئیس کونگ فو و هنرهای رزمی استان سخنرانی نمودند و از استاد بنافی جهت فعالیتهای چشمگیر ایشان تشکر و قدردانی به عمل آوردند.

پس از آن کلیپی ۱۵ دقیقه ای پیرامون فعالیتهای توآکاران استان بوشهر پخش شد.

در ادامه ابتدا از پیشکسوتان کونگ فو توآ  با اهدای یادبودی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

پس از آن با اهدای تندیس و حکمی از قهرمانان و مدال آوران کشوری رده های سنی مختلف تجلیل شد.

جوایز و مدال های نفرات اول تا سوم مسابقات استانی کونگ فوتوآ رده سنی نونهالان و نوجوانان که به میزبانی شهر بوشهر برگزار شده بود ،به آنها اهدا گردید.

و در ادامه از گروه رزم آهنگ استان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در پایان نیز آقای علی عباسیان مسئول سبک توآ شهرستان بوشهر لوحی را به استاد بنافی جهت زحمات فراوان ایشان اهدا نمودند.

مراسم با گرفتن عکس یادبودی پیشکسوتان و قهرمانان به پایان رسید.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment