امروز: پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸


تاريخ انتشار: 4 بهمن 1391 کد خبر: 110

به گزارش سایت رسمی کونگ فو توآ استان بوشهر در مورخه ۱۳۹۱/۱۰/۲۹ یک دوره مسابقات ممای(تکنیک) انتخابی استان کمیته توآ در بخش آقایان در چهار رده سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان با شرکت ۳۳ ورزشکار در محل خانه کونگ فو شهرستان بوشهر برگزار گردید. این دوره از مسابقات جهت انتخاب برترین های استان …

به گزارش سایت رسمی کونگ فو توآ استان بوشهر در مورخه ۱۳۹۱/۱۰/۲۹ یک دوره مسابقات ممای(تکنیک) انتخابی استان کمیته توآ در بخش آقایان در چهار رده سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان با شرکت ۳۳ ورزشکار در محل خانه کونگ فو شهرستان بوشهر برگزار گردید.

این دوره از مسابقات جهت انتخاب برترین های استان  و برای شرکت در مسابقات کشوری برگزار شد.

استان بوشهر یکی از استان های برتر تکنیک در کمیته توآ در سطح کشور میباشد و همواره مورد توجه کمیته توآ کشور بوده بلاخص پتانسیلهای بالا و مربیان پیشکسوتان با تجربه در این کمیته میباشد.

این دوره از مسابقات که با برنامه ریزی و همکاری و همراهی اساتید و مسئولین کمیته های زیر مجموعه کمیته توآ همچون استاد حمیدرضا بنافی مسئول کمیته توآ استان،قاسم اجرایی بندری ،رضا توکلیان،حمید اسکندری زاهد علیپور،علی کریمی،سعید مرادی،اصغر نجفی  از مربیان برتر استان شرکت داشتند که در این خصوص از این عزیزان تشکر و قدردانی میگردد و در پایان نیز در چهار رده سنی آقایان ۲۳ نفر به شرح زیر انتخاب گردیدند.

نونهالان:۱٫محمد صابری ۲٫حمیدرضا شکیبایی ۳٫محمد حسین آشنا ۴٫محمد امین برشد ۵٫علی محمدی

نوجوانان:۱٫محمد حسین مردانی ۲٫دانیال صمیمی

 جوانان:۱٫پویا روشن وار ۲٫سعید توفیقی ۳٫مجتبی پاکراه ۴٫امین عنایتی زاده

بزرگسالان:۱٫اصغر نجفی ۲٫حمید اسکندری ۳٫علی کریمی ۴٫اکبر بختیاری ۵٫محمد باقر بربار ۶٫علی خرمیان ۷٫سعید زنگنه ۸٫حمید تقوی ۹٫صادق هوشیار ۱۰٫محمد جواد نجفی

این ورزشکاران طی دو هفته در اردوی آمادگی جهت شرکت در مسابقات کشوری که به میزبانی استان خوزستان شهرستان دزفول در تاریخهای ۲۶و۲۷ بهمن ماه سال جاری برگزار میگردد بسر میبرند.

Print This Post
به اشتراک گذاری

برچسب ها:

نظرات کاربران

شما احتمالا وارد شده تا پیغامی بنویسید

تازه ترین اخبار