امروز: پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸


تاريخ انتشار: 30 خرداد 1397 کد خبر: 3153

[aux_gallery columns=”1″ ids=”3129″] امکانات تمرینی و رفاهی خانه کونگ فو تکمیل می شود به گزارش روابط عمومی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان بوشهر :حسین دهجان سرپرست این هیئت گفت : روز چهارشنبه دوم خردادماه ۱۳۹۷ با حضور مسولین سبکها ، پیشکسوتان و مربیان فعال شهرستان بوشهر در بخش بانوان و…

[aux_gallery columns=”1″ ids=”3129″]
امکانات تمرینی و رفاهی خانه کونگ فو تکمیل می شود

به گزارش روابط عمومی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان بوشهر :حسین دهجان سرپرست این هیئت گفت : روز چهارشنبه دوم خردادماه ۱۳۹۷ با حضور مسولین سبکها ، پیشکسوتان و مربیان فعال شهرستان بوشهر در بخش بانوان و آقایان اولین جلسه هیئت را در دفتر این هیئت برگزار نمودیم .

دهجان افزود ؛ این جلسه که در خصوص زمانبندی ادامه فعالیت در خانه کونگ فو شهر بوشهر برگزار شد طی اطلاع رسانی و دعوتنامه کتبی به مربیان و کسانی که متقاضی وقت تمرینی سالن بودند در جلسه حضور و جهت بستن قرار داد اقدام نمودند .

دهجان ادامه داد ؛ خانه کونگ فو همانگونه که از نامش پیداست حق همه مربیان کونگ فو و پیشکسوتان و مربیانی است که تا کنون فرصت فعالیت در این سالن را نداشته اند
و با بررسی های صورت گرفته توانستیم برنامه ریزی دقیق برای فعالیت بانوان و آقایان را در سانس های این سالن انجام دهیم ، و تا زمانی که بنده در این مسئولیت باشم حامی همه کسانی خواهم بود که در راستای قانون و پیشبرد اهداف کونگ فو حرکت کنند .

وی دبیر خود آقای قاسم عباسیانپور از پیشکسوتان توآ استان را جهت هماهنگی های لازم در خصوص برنامه های هیئت معرفی نمود و از تمامی اساتید و مربیان خواست تا در تمامی زمینه ها همکاری های لازم را با ایشان داشته باشند .

در پایان دهجان از سالن خانه کونگ فو واقع در مجموعه شهید صدوقی دیدن کردن و تاکید نمود از روز شنبه تمامی باشگاه ها طبق قراداد و صورتجلسه موظفند در ساعات معین حضور یابند و همه تغییر و تحولات تا روز جمعه صورت خواهد پذیرفت .

Print This Post
به اشتراک گذاری

برچسب ها:

نظرات کاربران

شما احتمالا وارد شده تا پیغامی بنویسید

تازه ترین اخبار