امروز: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸


تاريخ انتشار: 30 خرداد 1397 کد خبر: 3157

🔸 علی محمد کمارج حاجی به عنوان برترین رئیس اداره شهرستان از طرف انجمن توآ استان معرفی گردید . به گزارش روابط عمومی انجمن کونگ فو توآ استان بوشهر :بنا به این گزارش اولین جلسه سالانه انجمن توآ استان بوشهر عصر روز چهارشنبه با حضور سرپرست هیئت کونگ فو استان ، ریاست…

🔸 علی محمد کمارج حاجی به عنوان برترین رئیس اداره شهرستان از طرف انجمن توآ استان معرفی گردید .

به گزارش روابط عمومی انجمن کونگ فو توآ استان بوشهر :بنا به این گزارش اولین جلسه سالانه انجمن توآ استان بوشهر عصر روز چهارشنبه با حضور سرپرست هیئت کونگ فو استان ، ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان و تمام مسئولین شهرستان ها و رئسای هیئت ها برگزار گردید .

ابتدا حمیدرضا بنافی مسئول انجمن توآ استان بطور خلاصه مروری بر عملکرد سال ۹۶ توآ استان نمود و تقویم برنامه های سال ۹۷ در چهار بخش آموزشی ، فرهنگی ، مسابقات و جلسات که بیش از ۶۰ برنامه استانی را در بر می گرفت معرفی نمود .
بنافی افزود : طی چندین سال متوالی استان بوشهر در سطح کشور از استان های برتر بوده و با اقتدار این جایگاه ارزشی را با حمایت شما حفظ خواهیم نمود .
وی از تمامی اساتید ، مربیان و مسئولین مجموعه کونگ فو استان که حلقه اتحاد و همدلی را حفظ و روز به روز محکمتر می نمایند تشکر کرد و آنها را از میراث داران رزم ملی ایران زمین خواند .

حسین دهجان سرپرست هیئت کونگ فو استان نیز ضمن ابراز خرسندی برای حضور در جمع کونگ فو کاران گفت : از بدو قبول این مسئولیت با چالش هایی روبرو بودیم که بحمدالله همه آنها رفع و از فردا درب هیئت به روی همه باز است و با افتخار پذیرای کونگ فو کاران هستیم ، ضمنا مکاتبات با اداره ورزش استان و فدراسیون برای هر چه سریعتر برگزار شدن مجمع انجام شده و منتظر دستورات لازم هستیم .

ریاست محترم اداره ورزش و جوانان دشتستان آقای کمارج نیز حمایت قاطعانه خود را از کونگ فو و میزبانی مسابقات کشوری در دشتستان را اعلام نمود .

در پایان از برترین های توآ استان در سال ۹۶ و همچنین بانوان فعال استان از طرف دفتر مرکزی انجمن توآ استان تقدیر بعمل آمد .

Print This Post
به اشتراک گذاری

برچسب ها:

نظرات کاربران

شما احتمالا وارد شده تا پیغامی بنویسید

تازه ترین اخبار