امروز: جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸


تاريخ انتشار: 22 دی 1397 کد خبر: 3943

استقبال پرشور از همایش بانوان کونگ فو با حضور بیش از ۲۵۰ ورزشکار *به گزارش روابط عمومی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان بوشهر* بنا به این گزارش عصر روز پنج شنبه بیستم دیماه ۱۳۹۷ همایش کونگ فو مربیان بانوان استان بوشهر با حضور بیش از ۲۵۰ ورزشکار برگزار گردید. که…

استقبال پرشور از همایش بانوان کونگ فو با حضور بیش از ۲۵۰ ورزشکار

*به گزارش روابط عمومی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان بوشهر*

بنا به این گزارش عصر روز پنج شنبه بیستم دیماه ۱۳۹۷ همایش کونگ فو مربیان بانوان استان بوشهر با حضور بیش از ۲۵۰ ورزشکار برگزار گردید.
که در این خصوص سرکار خانم عبدالهی نائب رئیس امور بانوان هیئت کونگ فو گفت: اولین همایش بزرگ و تجلیل از مربیان برتر با استقبال بینظیر اکثریت مربیان و ورزشکاران همراه بود که این ندا از اتحاد و یکدلی مربیان و ورزشکاران مجموعه را برای پیشرفت و آینده بهتر می دهد.

در این مراسم ابتدا با حضور بنیانگذار کونگ فو استان آقای قاسم عباسیانپور و همچنین حمیدرضا بنافی دبیر هیئت کونگ فو تجلیل از مربیان برتر انجام شد که بنافی نوید از حمایت قاطعانه و همه جانبه هیئت در بخش بانوان را داد و افزود: در نیمه سال ۹۸ میزبانی کشوری بانوان را با حمایت و تلاش شما خواهیم داشت که میبایست همت بیشتری به خرج دهیم و همچنین این هیئت زین پس توجه خاص به تمامی برنامه های بانوان خصوصا بخش فرهنگی و همگانی خواهد داشت.
بنافی ادامه داد؛ کسانی که در مسئولیت های مختلف هیئت توانمندی مسئولیت پذیری را داشته باشند از آنها استقبال شده و باعث افتخار خواهد بود.
عباسیانپور نیز آنچه از تجربیات خود در سالهای حضور در عرصه این ورزش کسب کرده بود به اختصار تقدیم آنها نمود و پیروزی و سربلندی انها را خواستار شد.
در پایان نیز مربیان برتر سال ۹۷ لوح تقدیر و جوایز خود را از مسئولین دریافت نمودند که با تشویق و خوشحالی ورزشکاران همراه بود.

از مسئولین و مربیان در سبکهای نیوکونگ فو ،کونگ فو آزاد، فول کونگ فو، و انجمن توآ تشکر و قدردانی میگردد.

Print This Post
به اشتراک گذاری

برچسب ها:

نظرات کاربران

شما احتمالا وارد شده تا پیغامی بنویسید

تازه ترین اخبار