امروز: پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸


تاريخ انتشار: 1 مرداد 1393 کد خبر: 772

کونگ فو توآ استان بوشهر: “روز قدس روز حیات اسلام است . “امام خمینی (ره)” روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌ غاصب و غارتگر است. مساله امروز جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ‌برای ‌همه ‌ملت‌های ‌جهان دردناک و مصداق بارز نسل کشی، جرایم علیه بشریت و جرایم جنگی…

کونگ فو توآ استان بوشهر:

“روز قدس روز حیات اسلام است . “امام خمینی (ره)”

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌ غاصب و غارتگر است.

مساله امروز جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ‌برای ‌همه ‌ملت‌های ‌جهان دردناک و مصداق بارز نسل کشی، جرایم علیه بشریت و جرایم جنگی است. صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به ‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند. امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند . ما امروز ندای مظلومیت مردم غزه را که هنوز در نوار غزه با دست‌های خالی و ایمانشان برای داشتن سرزمینی از آن خود مقاومت می‌کنند، فریاد می‌زنیم. روز قدس در ‌کشور ما یک‌ مساله‌ اساسی‌ و یک‌ فریضه الهی ‌است‌.

کونگ فو توآ استان بوشهر در کنار دیگر اقشار جامعه روز جمعه و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین ندای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار را سر خواهد داد و از تمامی مردم شریف استان به ویژه ورزش دوستان و توآ کاران خود دعوت بعمل می آورد تا در این آوردگاه الهی حضور بهم رسانند.

Print This Post
به اشتراک گذاری

برچسب ها:

نظرات کاربران

شما احتمالا وارد شده تا پیغامی بنویسید

تازه ترین اخبار